Millkuz

ParkingWi-Fi ZonëDërgesë


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568355678_56.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Milkuz është kompani që ekziston tashmë prej 24 vjetësh dhe është kompani lidere për prodhimin e kaminëve me peleta në Bashkimin Evropian.

Milkuz është kompani që para vetes ka vizion dhe ky është që të bëhet një kompani udhëheqëse kombëtare që klientëve të saj do t’u ofrojë cilësi të garantuar, konsum të reduktuar dhe ambient të rehatshëm dhe të këndshëm në shtëpinë e tyre me përdorimin e produkteve tona.

Kemi salla prodhimi, salla për montim, depo dhe zyrat tona në Ohër, Shkup, Greqi, Slloveni. Në këtë kompani punojnë mbi 40 punonjës nga struktura të ndryshme arsimore, një kompani që është e orientuar drejt eksportit me produktet e veta dhe dizajnin e vet. Ajo është themeluar nga z Millço Kuzmanovski I cili vazhdimisht përpiqet për të promovuar dhe për të përmirësuar cilësinë e kaminëve me peleta, me përmirësimin e vazhdueshëm të stafit të punonjësve, të cilët disponojmë frymë ekipore dhe orientim humanitar.

Ekipi i Milkuz është gjithmonë i gatshëm për t’ju ndihmuar dhe ju ofron zgjidhjen më të mirë të mundshme ose shërbimin për produktet.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj