Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Tetovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Milk & dairy products
 • Dairies & dairy farms (milk production)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Milk & dairy products in Tetovo

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

Hit 73


 • Address : s.Kamenjane
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈10665 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 12:00

Hit 73 is a specialized company for the processing and production of milk and dairy products.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1482747106_28.jpg?t=true&w=300&h=300

Agro Munevere/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Prshovca


 • Address : ul.101, s.Prshovce 15
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alpina Sharri


 • Address : s.Slatino Tearce
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko Shar


 • Address : s.Poroj
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈10661 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Laktoza/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mlekara AD Tetovo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sentis ag


 • Address : s.Dzhepchishte
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈10661 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Најновите државни обврзници ќе котираат на Македонската берза, а за тоа берзата ја извести инвеститорската јавност. Првата државна обврзница почнува да котира ...
сите 48 | | | веќе видена

Ново намалувње на невработеноста во земјава регистрира Државниот завод за статистика. Согласно последните податоци, во земјава стапката на невработеност падна ...
сите 22 | | | веќе видена

Министерот за финансии, Фатмир Бесими, денеска се сретна со бизнис заедницата за да дебатира за иницијативата за воведување данок на екстра профит. Станува ...
сите 95 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel