Milenkovski Industri


  • Address : Joakim Osogovski 71 (Marsal Tito)
  • Place: Kriva Palanka
  • Distance: ≈7899 км


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Suggested results for your search terms:

Vardar Dolomit


  • Address : JNA 318
  • Place: Gostivar
  • Distance: ≈7828 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 18:00

Vardar DOLOMIT Skopje produces sintered dolomite and tables. Annual capacity is 70,000 tons of sinter and 20,000 tons of opec. The products are designed for working linings of metallurgical units in black and coloured metallurgy.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1504089966_55.png?t=true&w=300&h=300
Map

По објавата на Единствениот национален електронски регистер на прописи (ЕНЕР) за почеток на процесот за подготовка на закон за измена и дополнување на Законот ...
сите 37 | | | веќе видена

Пролонгирање на роковите за поднесување на годишни сметки и финансиски извештаи преку законски измени на Законот за трговски друштва со цел подобрување на ...
сите 73 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска на својата фејсбук страница напиша дека поддршката на домашниот туризам и ваучерите „Дома си е дома“ дадоа одлични резултати за ...
сите 97 | | | веќе видена

Хуавеј, водечки глобален снабдувач на инфраструктура и паметни уреди за информатичко комуникациската технологија (ИКТ), е возбуден да го сподели фактот дека ...
сите 15 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel