Mile Krsteski
//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573035676_92.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Доо Миле Крстески
Ndërtojmë të ardhmen tuaj së bashku!

Shpk Mile Krsteski ofron përsosmëri në spektrin e plotë të ndërtimit, revizionit, projektimit, zhvillimit të dizajnit, ndërtimtarisë, marrjes me qira dhe servisim të vinçave, inspektim dhe shërbim për kontroll të cilësisë.
Shpk Mile Krsteski vazhdon të japë vlerën më të mirë në shërbimet e ndërtimit duke vendosur profesionistë me përvojë të ndërtimit në çdo projekt të ndërmarrë.

më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj