Mikro asu

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Hristo Tatarçev, nr., Zona e servisit jug (Sava Kovaçeviq) 1/115
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10688 км
  • Lokacioni: Zona e servisit jug

  • Telefon 2: 02 2780630
  • Faksi: 02 2771180
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1411544808_81.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Firma "Mikro Assou" shpk është themeluar në vitin 1993 dhe nga një firmë e vogël për prodhimin e etiketave ngjitëse dhe mbishkrimeve u bë një emër kryesor në branshin e vet. Gur themeli në historinë e kompanisë është viti 1995 kur kompania kryesore evropiane ORAFOL Europe GmbH (Gjermani) siguron firmës MikroASU shpk. përfaqësim ekskluziv për Bullgarinë.

Sot, së bashku me një gamë të gjerë të produkteve të ORAFOL, paraqesim dhe plotera prerjeje, lazer gdhendës dhe printera UV GS(Tajvan),Flock dhe fleks per tekstile nga Siser SpA (Itali), fletë holografike të CFC (USA), panele PVC nga Rochling (Gjermani), Alcan (Zvicër) dhe Lajteks (Kinë) penokartona ArtFoam (Korea) dhe KARA (Gjermani), vinil per baner nga LG (Korea) dhe GLP (Kinë), pleksigllas nga Plazit, PALRAM (Izrael) dhe MicroGlas (Kinë) letër për printim dixhital nga Lentsing (Austri), panele ABS dyngjyrëshe FEK (Kinë), panele alumini sanduiç GoldStar (Kinë), furnizimet e shtypjes tampon Teca-Print AG (Zvicër), makina për sitë- dhe shtypje tampon-TIC (Hong Kong), fletë magnetike, Plotera solvent dhe tekstil Mimaki (Japoni), FeiYeung (Kina) dhe VUTEk (SHBA), rutera dhe lazer gdhendës nga JIACHEN (Kinë), materiale ndihmëse (Mbajtësit e tabelave, displej, ngjitëse), mjete profesionale OLFA (Japoni) etj.

Rrjeti i ditribucionit përfshin 18 qytete, ku magazina është duke ofruar të gjitha llojet e materialeve reklamuese. Prodhohen masivisht tabela metalike dhe ndriçuese, etiketa të çmimeve dhe stikera. Kryejmë projekte individuale dhe me porosi.

Në vitin 2006 u themelua kompania Mikro Assou DOO Shkup dhe në vitin 2008 - kompania Micro Assou DOO Beogradit, të cilat ofrojnë të gjithë materialet dhe të gjitha makineritë në Republikën e Maqedonisë dhe Serbisë
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj