Mikprom


  • Adresa: Tashko Karaxha 11-A
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7426 км

  • Telefon 2: 070 265522
  • Faksi: 02 2401323
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1519380799_34.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Микпром
Микпром е компанија која се занимава со промет на големо и мало со:
• Алати за брусење
• Резен алат
• Рачен електричен алат
• Рачен алат
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj