Microtoni Beltone 1

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Dervish Cara K-1
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7393 км

  • Telefon 2: 044 529848
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00
    Sh nga 09:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1579163264_33.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Qendra e dëgjimit MIKROTONI merret me zgjidhjen e problemeve tuaja të dëgjimit si dhe me mbrojtjen e dëgjimit. Qendra jonë ka edhe një laborator otoplastikë të pajisur sipas standardeve evropiane.

MIKROTONI është themeluar në vitin 2000. Deri në vitin 2004, kompania jonë ishte distributore e aparateve të dëgjimit Philips për Maqedoninë. Që nga viti 2004, pasi Beltone bleu Philips, ne jemi përfaqësues ekskluzivë të BELTONE për Maqedoninë. Beltone është anëtare e Grupit GN me bazë në Danimarkë, i cili është një nga prodhuesit më të mëdhenj dhe më inovativë të aparateve të dëgjimit në botë.

Aktualisht kemi 4 qendra dëgjimi:
• Beltone 1 në Tetovë
• Beltone 2 në Kumanovë
• Beltone 3 në Gostivar
• Beltone 4 në Shkup

Të dëgjuarit dhe të kuptuarit është gjëja më e rëndësishme në jetë. Ne kujdesemi për dëgjimin tuaj! Për të gjitha pyetjet dhe konsultimet tuaja na kontaktoni në 070 321853.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

СЛУШНИ АПАРАТИ

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Слушен апарат

Retail Price - VAT Included:Ask for price

СЛУШНИ АПАРАТИ


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj