Micei international

Parking6 days a weekCards accepted


  • Fax: +389 2 2522039
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00
    Sat from 08:30 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Retail Price - VAT Included:2.990 MKD

Tent for two people

Retail Price - VAT Included:890 MKD

HOFFMANN Spray for Self Defense

Retail Price - VAT Included:7.250 MKD

GAMO PT-85 Blowback CO2 air pistol, ...

Retail Price - VAT Included:4.990 MKD

GAMO PT-80 CO2 gun

Retail Price - VAT Included:43.990 MKD

BARNETT Crossbow Penetrator

Retail Price - VAT Included:22.690 MKD

Recurve Crossbow

Retail Price - VAT Included:8.990 MKD

MAGLITE battery light with chargers ...

Retail Price - VAT Included:1.050 MKD

MAGLITE battery light Soli - Black ...

Retail Price - VAT Included:600 MKD

MAGLITE battery light Soli - Gray

Retail Price - VAT Included:5.000 MKD

MAGLITE battery light MAG-TAC LED b ...

Retail Price - VAT Included:2.490 MKD

MAGLITE battery light 3xAAA Led XL5 ...

Retail Price - VAT Included:3.540 MKD

MAGLITE battery light 3xAAA Led XL2 ...

Retail Price - VAT Included:3.300 MKD

MAGLITE battery light 3xAAA Led XL1 ...

Retail Price - VAT Included:11.950 MKD

MAGLITE battery light 3C Led ML125 ...

Retail Price - VAT Included:4.300 MKD

MAGLITE battery light Black 3C Led ...

Retail Price - VAT Included:1.250 MKD

MAGLITE battery light 2xAAA LED Bla ...


See our products at

Suggested results for your search terms:

6 days a week

Marti sport


  • Address : TC Bunjakovec prizemje 37 lok.19
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

Марти-спорт е продавница за риболовна опрема, која е главен застапник на Daiwa, Cormoran и Colmic низ цела Р.Македонија.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1582809068_55.png?t=true&w=300&h=300
Map

Време зa читање: 2 минути Во моментов, во светот владеат крипто-валутите. Огромниот пораст на вредноста на биткоинот и другите криптовалути ги донесе ...
сите 47 | | | веќе видена

Банкарскиот сектор во годините досега и денес го претставува најздравиот дел на македонската економија и со тоа претставува јавно добро од интерес за целото ...
сите 43 | | | веќе видена

Истражувањето на „Евростат“ покажува дека Македонија со речиси 40 часа неделно е четврта земја во Европа со најмногу работни часови, а зад нас се Германија, ...
сите 11 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Џејми Димон, претседател и извршен директор на JPMorgan Chase, го наведе финтек како една од „огромните закани за конкуренцијата“ на ...
сите 13 | | | веќе видена

ПроКредит Банка е општестевно одговорна компанија и во нашето секојдневно работење се стремиме да придонесеме за зачувување на животната средина и намалување ...
сите 3 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel