Mic Jovana


  • Address : Jakim Stojkovski b.b.
  • Place: Probistip
  • Distance: ≈7475 км

  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 20:00
    Sat from 10:30 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Буџетирањето ќе се врши според резултатите и мерењето на нивната успешност преку индикатори (Key Performance Indicators), предвидува новиот Закон за буџети, ...
сите 56 | | | веќе видена

Идната недела треба да се знае од каде ќе се набавува електрична енергија за стопанството, додека за граѓаните и за малите компании кои се на регулираниот ...
сите 112 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel