Ми-да Рент а Кар


  • Адреса: бул.8-ми Септември (Октомвриска револуција) 18
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9437 км

  • Телефон 2: 078 378312
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/ba57b58fa819e6520d006adfbf31e29d.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

“МИДА” РЕНТ А КАР ТУРС со седиште во Бизнис Центарот МИДА и Меѓународен Аеродром Скопје со 80 возила е една од најдобрите рент-а-кар компании во Македонија.

Покрај тековното работење нашата куќа “МИДА” Рент а Кар Турс има успешна деловна соработка со сите државни институции на полето на превоз и прифат на странски ВИП гости - делегации, организирање на хотелско сместување, авио билети, превоз и прифат на придружбата на официјалните делегации, како и организирање на конференции, конгреси и семинари.

Веќе подолг период соработуваме со Министерството за надворешни работи, Кабинетот на Претседателот на Република Македонија, Собранието на Република Македонија, Министерството за Внатрешни работи, Министерсвото за Одбрана и други институции.

Корисници на нашите услуги се и странските дипломатско-конзуларни претставништва акредитирани во Скопје: Амбасадата на САД, Амбасадата на СР Германија, Амбасадата на Р. Франција, Канцеларијата за врски на Р. Грција и други.

Во согласност со постојаниот развој на нашата компанија, ја зголемуваме нашата понуда на услуги.
“МИДА” Рент а Кар Турс е сместена во просториите на Бизнис Центарот МИДА во Скопје и Аеродромот Александар Велики, така што технички и кадровски сме подготвени професионално да одговориме на Вашите барања.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи