Mi-da Rent a car


  • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 18
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10682 км

  • Telefon 2: 078 378312
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/ba57b58fa819e6520d006adfbf31e29d.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

“MIDA” RENT A CAR TURS me seli në Qendrën e Biznesit MIDA dhe Aeropirtit Aleksandri i Madh me 80 automjete, është njëra ndër rent-a-car kompanitë më të mira në Maqedoni.

Përkrah punës së vijueshme shtëpia ynë “MIDA” Rent a Car Turs ka bashkëpunin të suksesshëm me të gjitha institutet shtetërore në fushën e transportit dhe pranim të VIP mysafirëve të huaj – delegacione, organizim të vendosjes hotelerike, avio bileta, transport dhe marrje të përcjelljes së delegacive oficiale, si dhe organizim të konferencave, kongrese dhe seminare.

Tanimë një periudh më të gjatë bashkëpunojmë me Ministrin për punv të jashtme, Kabinetin e Presidentit të Republikës së Maqedonisë, Parlamentin e Republikës së Maqedonisë, Ministria për punë të brendëshme, Ministria e Mbrojtjes dhe institucione tjera.

Konsumatorët e shërbimeve tona janë diplomat të huaj – përfaqësi konzuluese të akredituara në Shkup: ambasada e SHBA-së, Ambasada e RV të Gjermanisë, Ambasada e R. Francës, Zyra për lidhje e R. Greqisë, etj.

Në pajtueshmëri me zhvillimin e vazhdueshëm të kompanis tonë, rrisim ofertën e shërbimeve.
“MIDA” Rent a Car Turs është i vendosur në hapësirat e Qendrës së Biznesit MIDA në Shkup dhe Aeroportit Aleksandri i Madh, ashtu që teknikisht dhe kuadrot janë profesionalisht të përgatitur të përgjigjemi në kërkesat Tuaja.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj