MG Kompanija

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Jurij Gagarin 58-6
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7849 км

  • Telefon 2: 078 266648
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1511359089_04.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

CILËSI E VAZHDUESHME, GJITHMONË

Në gamën e gjerë të produkteve, ne gjithmonë kemi makinën e duhur për të gjitha punët tuaja.

Zhvillojmë dhe shesim peshore moderne mobile dhe stacionare, softuer inovativ për analiza dhe zgjidhje të veçanta për kërkesat individuale të klientëve.

Duam që ju të merrni shërbimin më të mirë. Për këtë arsye, krijojmë ekipet tona, të cilat pastaj do të kryejnë instalimin e gjërave tuaja - në mënyrë komplete dhe të sigurt.

Ne i japim rëndësi të madhe këshillimit individual të klientëve tanë dhe kontaktit personal. Na kontaktoni, ne do të jemi të lumtur për të ndihmuar.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj