MG Fiber optika


  • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 149/1 lok 1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7849 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573721602_55.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

MG Fiber Optika shpknjl është themeluar në vitin 2010 në Shkup. Qëllimi i tij kryesor është të sigurojë mbështetje dhe shërbim të rrjeteve fibër-optikë, si dhe logjistikë në territorin e të gjithë vendit. Ajo gjithashtu ofron zgjidhje, vendosjen dhe implementimin e pajisjeve pasive dhe aktive. Vendosjen, Matjen, Testimin e infrastrukturës së fibrave optike e bëjmë me instrumente që janë shumë të sofistikuar dhe të prodhuar nga markat kryesore botërore. Gjithashtu ekipet që punojnë janë të certifikuar, ndjekin trendet dhe inovacionet botërore në këtë teknologji dhe kanë përvojë shumëvjeçare.

MG Fiber Optika aktualisht prezantohet si mbështetje logjistike dhe bashkëpunëtor i jashtëm për shumë kompani që përdorin shërbimet tona:

- Fuzion dhe përzierje mekanike
- Matja e OTDR, power meter dhe TX-RX
- Testimi i VFL
- Zbatim i FTTH
- Mirëmbajtja
- Gjetja dhe zgjidhja e problemeve të një rrjeti ...

Mbështetje teknike
Ofrojmë dhe mbështetje teknike për infrastrukturën tuaj.

më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj