MF Seals

ParkingTransport publikAir-kondicioner

  • Adresa: Dimo Haxhi Dimov 40
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7426 км

  • Telefon 2: 070 379736
  • Faksi: 02 2700340
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/7d189bab08107e8e6c33adae268d09c2.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

MF Seals është kompani që përpunon dihtungje për hidraulikë dhe pneumatikë. SEAL-MASTER teknologji “sipas masës” me diametër prej 6mm deri 600 mm, të punuara nga elastomere NBR, H-PU- poliuretan, EPDM, H-NBR, PTFE/bronz, FPM, POM etj, në cilat dimensione: standarde, jostandarde, të përgjysmuara.

Produkte:
• Dihtungje për hidraulikë dhe pneumatikë,
• Diuhtungje rotacione bazë -semeringje, O-unaza, mbrojte nga pluhuri, elemente për kontroll të vibracioneve
• Gërsheta jo azbesti për pompa dhe valvula
• Materiale termoizoluese pa azbest, fibra xhami dhe qeramike për temperaturë deri 1600 о C.
• Dihtungje spirometrale, materijale për dihtungje të sheshtë- të armuar dhe të pa-armuar.
• Kompenzatorë të punuar nga elastometra NBR dhe FPM, çelik dhe PTFE, nyje të lëvizshme, tuba me presion të lartë dhe mediume agresive.
• Dihtungje gërshetë sigurie
• Pllaka pa azbest
• Në dispozicion– spektër i gjerë i: dimensioneve standarde nga dihtungje hidraulike, o-ring, semerinze, pllaka pa azbest, gërsheta etj.

MF Seals shpk eksport-import Shkup është themeluar në vitin 2011 në Shkup. MF Seals SHKPNJ është firmë simotër e MF Seals SHPK Beograd dhe është përfaqësues gjeneral i kompanive evropiane me renome: Freudenberg Sealing Technologies, në përbërjen e së cilës janë dhe kompanitë Simirit , Merkel I Dichtomatik, Burgamnn Packings, DMH, Frenzelit, Stenflex dhe FMI.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Production of seals

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Non asbestos plates

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Compensators

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Producing hydraulic seals

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Semerings

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Braids for pumps and valves

Retail Price - VAT Included:Ask for price

O-rings

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Hydraulic seals

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Radial axle seals


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj