Metfil

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Kej na revollucijata 22
  • Vendi: Koçanë
  • Distanca: ≈7496 км
Kategoritë:

agjenci turistike


  • Telefon 2: 033 270608
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1559822267_19.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Është nder dhe kënaqësia jonë t'ju prezantojmë punën e agjencisë sonë.

A.T Metfil është një agjenci turistike e licencuar për kryerjen e shërbimeve turistike brenda dhe jashtë vendit, e cila tashmë funksionon që nga viti 1992. Për shkak të ndryshimit të ligjit të turizmit të vitit 2003, si dhe ndryshimeve të fundit në të njëjtin nga viti 2011, A.T Metfil ka fituar Licencën A nga Ministria e Ekonomisë e Republikës së Maqedonisë.

Hapat e parë në turizëm i kemi bërë në vitin 1992. Emri i METFIL së shpejti u bë sinonim për cilësi të lartë, me përmbajtje të dukshme funksionale, duke u ofruar klientëve të saj një gamë të gjerë shërbimesh në territorin e Republikës së Maqedonisë dhe në territorin e Greqisë, Turqisë dhe Bullgarisë. Gjatë viteve, asortimenti ynë është zgjeruar duke organizuar udhëtime në vende të tjera.

Agjensia jonë me punë, përpjekje, përkushtim dhe profesionalizëm ka krijuar marrëdhënie të shkëlqyera me të gjithë ofruesit e shërbimeve në mënyrë që të plotësojnë nevojat tuaja.

Për momentin ne mund t'ju ofrojmë shërbimet e mëposhtme:

- Akomodim në hotele dhe apartamente anembanë botës,
- Lëshim të biletave për avion dhe autobusë për të gjitha destinacionet,
- Organizim i ekskursioneve brenda dhe jashtë vendit,
- Shitje të biletave për manifestime sportive dhe muzikore jashtë vendit,
- Përgatitje e sigurimit shëndetësor rrugor
- Organizim të seminareve, simpoziumeve, kongreseve dhe panaireve,
- Huazim të autobusëve / minibusëve,
- RENT-A-CAR,
- Ndërmjetësimi për nxjerrje të vizave për Australi, SHBA, Kanada, etj.
Për t'u përgjigjur më lehtë interesave dhe kërkesave të klientëve të saj, në vitin 2007 A.T. METFIL u zgjerua në aktivitet duke hapur një filial në Shkup, në rr. Dimo Haxhi Dimov nr. 50.

Falë eksperiencës sonë shumëvjeçare në fushën e turizmit, stafi ynë me përvojë dhe i sjellshëm është gjithmonë në dispozicionin tuaj për t'ju ndihmuar të planifikoni së bashku udhëtimin tuaj të ëndrrave.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj