Metar  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1550579966_03.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Покрај класичните виновници за здравствени проблеми како хемиското загадување, откриен е уште еден непрепознатлив отров. Подмолен е и невидлив, не се чувствува и тешко е да се измери. Тоа е постојаната изложеност на организмот на вишокот на штетни - позитивно наелектризирани јони. Практично сите цивилизациски достигнувања ги создаваат овие штетни јони. Автомобили, индустриски смог, вештачки влакна, предаватели, озонски дупки, ефект на стаклена градина, телевизија, монитори, флуоресцентни светилки, фотокопири, ласерски печатари итн. Сите овие ефекти целосно го одвраќаат здравиот јонски баланс.

Ние ви нудиме Ionic CARE Triton X6 е чешки број 1 прочистувач на воздух кој повеќе од 10 години успешно се користи не само во домовите, туку и во градинки, школи, амбуланти, теретани и канцеларии ширум Р.Чешка, Р.Полска, Р.Словачка и пошироко, а три години по ред (2015, 2016 и 2017 година) е прогласуван за производ на годината во Р.Чешка.

- го подобрува дишењето
- ги отстранува алергените и прашината
- ги уништува вирусите и бактериите
- ја намалува концентрацијата на радон
- ја подобрува работоспособноста
- го подобрува сонот
- го намалува крвниот притисок
- ги ублажува депресивните состојби

Не го штедете филтерот и едноставно уживајте во чистиот воздух.
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj