Металвелд

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Ташко Караџа 11-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7853 км
  • Локација: Автокоманда

  • Факс: 02 3173373
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/acb005385116581af48d7e8d846a06b5.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

МЕТАЛВЕЛД дооел е претставник на реномираната германска компанија BENTELER за челични и INOX цевки.

Ова се дел од производите кои ги нудиме:
• Безрабни цевки - заварени, квадратни и др.
• Инокс цевки во сите квалитети и димензии
• Електроди и жици за заварување Електроде-Јесенице
• Електроди UTP и Bohler
• Прохром (инокс) лимови
• Профили
• Хардокс лимови
• Челични јажиња

Вршиме увоз на додатни материјали за заварување од производниот програм на реномираната фабрика ЕЛЕКТРОДЕ – ЈЕСЕНИЦЕ од Словенија, чии овластени дистрибутери сме веќе 9 години.

МЕТАЛВЕЛД дооел експорт-импорт, од Скопје е формирана во 1992 година, како трговска фирма, со основна цел увоз на репроматеријали, потребни за индустријата во Р. Македонија.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи