Металукс


 • Адреса: Мара Угринова б.б.
 • Место: Гостивар
  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  Мебел Теко


  • Адреса: Христијан Тодоровски Карпош 18
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7861 км
  • Работно време: Пон - Пет од 09:30 до 17:30 • Саб од 09:00 до 14:00

  Албуна метал констракшн


  • Адреса: ул.11 бр.134 с.Кадино
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7864 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

  Со високото ниво на задоволство на вработените и инфраструктура што се нуди, Албуна Метал Констракшн е идеалниот партнер за Вас.

  Мзт Инженеринг


  • Адреса: Св.Климент Охридски б.б., лам.2/6
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7908 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

  Мзт Инженеринг е докажан добавувач на опрема во автомобилската индустрија, енергетиката, транспортна опрема и системи, градежна опрема итн, а стручњаците го вбројуваат меѓу водечките капацитети од областа на длабоко извлекување и метал штанцање во Република Македонија и на Балканот.

  Не прифакаат работа за 30 илјади денари плата, подобро им е да седат дома. Од бизнсиот секторот се жалат дека дел од младите со факултет се без работа затоа ...
  сите 35 | | | веќе видена

  „Веќе подолго време Нина Ангеловска се фали со реализацијата на капитални инвестиции од 78% за 2019 година, а тоа значи шминката на податоци и понатаму ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Раководството на Охридска банка АД Скопје донесе предлог одлука за зголемување на акционерски капитал по пат на издавање на обични акции со право на глас. ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи