Металопластика Стојчевски


  • Адреса: ул.500 бр.74,с.Марино
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9452 км
  • Локација: Илинден

  • Факс: 02 2572825

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555497437_06.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Металопластика Стојчевски
Од мала работилница во 80ти години се издигнавме и развивме во сериозна фирма.

Како Металопластика Стојчевски работиме во последниве 5 години и градиме бренд на пазарот кој нуди висок квалитет и ефективност и ефикасност во професионалната дејност на работење. Поминувајќи низ многу етапи од скромна работилница успеавме да се афирмираме во претпознатлива компанија и успеавме да изградиме имиџ во металската индустрија.

Денес Металопластика Стојчевски со својот тим на високо обучени вработени и искусни инженери, се развива и го зголемува своето знаење, вложувајќи во проширување на асортиманот на услуги и производи. Секогаш се стремиме кон освојување и усовршување на нови сегменти од пазарот.

Главни дејности на фирмата се изработка и поправка на алати за глодање, дупчење, сечење, брусање, вбризгување пластика и ласерско сечење. Во современата прозводствена програма се наоѓаат и висококвалитетни ЦНЦ машини, кои секогаш гарантираат квалитетно производство со високопрецизни конструктивни карактеристики.

Услуги
-Глодање (максимални димензии 1050 х 1590 мм)
-Дупчење
-Сечење
-Брусење (максимални димензии 400 х 250 мм)
-Еродирање (максимални димензии 400 х 250 мм)
-Ласерско сечење (максимални димензии 3000 х 1500 мм, дебелина 10-12 мм)
-Вбризгување на пластика

Нашите клиенти и пазарот во кој работиме секогаш се стремиме да го прошириме. Работиме со странски клиенти кои токму нас одбрале да ни веруваат.

Нашата мисија е да градиме компанија во која и вработените ќе имаат мотивација, а барањата на клиентите секогаш ќе бидат задоволени.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи