Metaloplastika Stojçevski


  • Adresa: Rr.500 nr.74, f.Marino
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7436 км

  • Faksi: 02 2572825Foto dhe video galeri

Металопластика Стојчевски
Nga një punishte e vogël në vitet '80 u ngritëm dhe u zhvilluam në një kompani serioze.

Si Metaloplastika Stojçevski ne kemi punuar në 5 vitet e fundit dhe po ndërtojmë një markë në treg që ofron cilësi të lartë, efikasitet dhe efikasitet në aktivitetin profesional të biznesit. Duke kaluar nëpër shumë faza të një punëtorie modeste, arritëm të afirmohemi si një kompani e njohur dhe arritëm të ndërtojmë një imazh në industrinë e metaleve.

Sot Metaloplastika Stojçevski me ekipin e tij të punonjësve dhe inxhinierëve me përvojë, është duke u zhvilluar dhe ka rritur njohuritë e tij, duke investuar në zgjerimin e gamës së shërbimeve dhe produkteve. Ne gjithmonë synojmë drejt arritjeve dhe përsosmërisë së segmenteve të reja të tregut.

Aktivitetet kryesore të kompanisë janë prodhimi dhe riparimi i veglave për gërryerje, shpim, prerje, lëmim, shpim të plastikës dhe prerjen me lazer. Në programin modern të prodhimit ka edhe makina me cilësi të lartë CNC, të cilat gjithmonë garantojnë prodhim cilësor me karakteristika konstruktive shumë të sakta.

Shërbimet
-Grryerje (dimensionet maksimale 1050 x 1590 mm)
-Shpim
-Prerje
-Lëmim (dimensionet maksimale 400 x 250 mm)
-Brodim (dimensionet maksimale 400 x 250 mm)
-Prerja me laser (dimensionet maksimale 3000 x 1500 mm, trashësia 10-12 mm)
-Shpim i plastikës

Klientët tanë dhe tregun në të cilin punojmë, përpiqemi t'i gjerojmë. Ne punojmë me klientë të huaj që na kanë zgjedhur të na besojnë.

Misioni ynë është të ndërtojmë një kompani në të cilën edhe punonjësit do të kenë motivim dhe kërkesat e klientëve do të përmbushen gjithmonë.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj