Metallvelld

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Tashko Karaxha 11-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7427 км

  • Faksi: 02 3173373
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/acb005385116581af48d7e8d846a06b5.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Veprimtaria themelore e firmës tone është importi i materialeve shtesë për saldim, nga programi prodhues të fabrikës me renome ELEKTRODE – JESENICE nga Sllovenia, shpërndarës të të cilëve jemi tanimë 9 vite.

Përveç saj, firma jonë importon:
- Prohrom llamarina
- Gypa pa tehe
- Profile
- Çelik
- Litarë çeliku

METALVELD eksport-import, nga Shkupi është formuar në vitin 1992, si firmë tregtare, me qëllim kryesorë importmin e materialeve themelore, të nevojshme për industrinë në R.Maqedonisë.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Hardoks tin metal

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Edgeless pipes

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Welding materials

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Stainless steel ropes

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Welding materials


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj