Metalko BJ Plus


 • Address : Maksim Gorki 47/20
 • Place: Strumica


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1661516703_7.png?t=true&w=300&h=300


  Photo & Video Galery

  Компанијата МЕТАЛКО БЈ ПЛУС е формирана во август 2017 година. Се занимава со производство на врати и прозорци од алуминиум и ПВЦ, алуминиумски огради, огради од ковано железо, потоа со изведување на структурални и полуструктурални фасади, како и со други браварски работи.

  При изработката на алуминиумски прозорци и врати употребуваме профили од програмите на светски познати брендови. ПВЦ вратите и прозорците ги изработуваме исклучиво од реномираните производители на профили и тоа за петкоморни, а за шесткоморни од Salamander brugman 73 и Salamander blue evolution 82.

  МЕТАЛКО БЈ ПЛУС во своите врати и прозорци вградува и оков од врвен квалитет. За алуминиумската столарија го користиме оковот на STUBLINA, а за ПВЦ столаријата оковот на GU.
  more

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel