Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Tetovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Metal shelves
 • Metal accessories
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Metal accessories in Tetovo

Metalart


 • Address : Marshal Tito b.b.
 • Place: Tetovo
 • Working Hours: Mon - Fri from 06:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spendi


 • Address : s.Dzhepchishte
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7393 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00 • Sat from 07:00 to 12:00

14 years ago, in 1997 with the initiative of 3 brothers to open a company, began work in enterprises ”Shpendi”, to enter the market solely for metal products. This result is a 20 year period in Switzerland, for ability and confidence that we can organize,manage huge responsibility of top quality products, at that time thought that they possess sufficient capacity to be able to accomplish something, but on the contrary, this post will be rewarded with a desire and belief in yourself that all those years gave a perfected knowledge on this area where we are today resulted in success and responsibility.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1667400958_11.png?t=true&w=300&h=300
Map

Балканската компанија „Балкан Јутилитис“, која ги добива месечните повици за снабдување со природен гас на ЕСМ Продажба, сака да тргува со електрична енергија, ...
сите 67 | | | веќе видена

Нафтениот и гасниот гигант „Шел“ објави рекорден годишен профит, откако цените на енергијата значително се зголемија минатата година поради руската инвазија на ...
сите 5 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Најновите податоци за кредитната активност на банкарскиот систем укажуваат на солидна кредитна поддршка на корпоративниот сектор ...
сите 50 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel