Merian As

Wi-Fi ZonëAir-kondicionerDërgesë

  • Adresa: Nikolla Rusinski 3-b llok.4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7849 км

  • Telefon 2: 070 274421
  • Faksi: 02 3064552
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/9d0d47e1921e9f3705d0b24d329f29be.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Merian as është kompania e vetme në Maqedoni e cila me prodhimtarinë e vet dhe me ekzistencën e vet dy dekadëshe pajisë shkollat fillore, të mesme, fakultetet, çerdhet, zyrat me pajisje dhe mobilje komplete.

Firma e vetme në Maqedoni dhe më gjerë në regjion për përpunimin e pjesëve rezervë për karriga shkollore (mbështetëse dhe ulëse).

MË E REJA – latofleks për të gjitha dimenzionet sispas porosisë.

Banka shkollore, karriga shkollore, tavolina konferencash, karriga konferencash, tavolina kompjuterësh, dollape dhe vitrina në të gjitha dimenzionet dhe ngjyrat, byro, banka për në park janë vetëm pjesë e gamës tonë.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Kitchen

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Chest of drawers

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Bench

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Chest of drawers

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Industrial chair

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Office set

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Office desk

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Chair

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Conference chair

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Computer chair

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Computer chair

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Library cabinet

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Closet

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Teching materials Cabinet

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Cabinet

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Cabinet


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj