Mepring servisi


 • Adresa: Jurij Gagarin 73-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Foto nga vendndodhja
Retail Price - VAT Included:31.990 MKD

COOPER&HUNTER ARCTIC INVERTER (R32) ...

Retail Price - VAT Included:25.900 MKD

COOPER&HUNTER VERITAS (R32) 3.5 kW ...

Retail Price - VAT Included:48.990 MKD

COOPER&HUNTER ARCTIC INVERTER (R32) ...

Retail Price - VAT Included:56.990 MKD

COOPER&HUNTER ARCTIC INVERTER (R32) ...

Retail Price - VAT Included:50.990 MKD

Cooper&Hunter CONSOL INVERTER CH-S1 ...

Retail Price - VAT Included:38.990 MKD

COOPER&HUNTER VERITAS (R32) 5.5 kW ...

Retail Price - VAT Included:23.000 MKD

COOPER&HUNTER VERITAS (R32) 2.5 kW ...

Retail Price - VAT Included:56.990 MKD

COOPER&HUNTER ALPHA INVERTER (R32) ...

Retail Price - VAT Included:60.000 MKD

COOPER&HUNTER SUPREME INVERTER 3,5 ...

Retail Price - VAT Included:60.000 MKD

COOPER&HUNTER SUPREME INVERTER 3,5 ...

Retail Price - VAT Included:75.000 MKD

COOPER&HUNTER SUPREME INVERTER 5,5 ...

Retail Price - VAT Included:29.000 MKD

COOPER&HUNTER ARCTIC INVERTER (R32) ...

Retail Price - VAT Included:5.190 MKD

Cooper&Hunter CONSOL INVERTER CH-S1 ...

Retail Price - VAT Included:5.190 MKD

Cooper&Hunter CONSOL INVERTER CH-S1 ...

Retail Price - VAT Included:4.990 MKD

Cooper&Hunter CONSOL INVERTER CH-S1 ...

Retail Price - VAT Included:26.990 MKD

Cooper&Hunter Prima Plus серија (ON ...


Shikoni prodhimet tona në

Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Energija saloni shitës 2


 • Adresa: ul.2 br.51
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Energija është distributorë dhe servisues i autorizuar i prodhuesve me renome botërore të HVAC pajisje TOSHIBA - Japoni dhe CARRIER-SHBA.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d9b76ec79d49420cd42042d7baa027d4.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerDërgesë

Metalterm


 • Adresa: Fjodor Dostoevski 72
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:30 deri më 12:30

Firma METALTERM SHPK është e tehemeluar në vitin 1999. Veprimtaria themelore e firmës tone është import dhe tregti të materialeve për ujësjellës, ngrohje, armaturë për ujësjellës dhe ngrohje, instalacione industriale, pajisje për banjo, lesh mineral, si dhe asortimen i gjerë i materialeve nga çeliku I rrezistueshëm ndaj ndryshkut.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554809128_15.png?t=true&w=300&h=300
Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

ICS Grup


 • Adresa: Rr.164 nr.46-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

ICS Grup është edhe diler dhe servisues i autorizuar i prodhuesve me renome botërore të HVAC pajisje DAIKIN-Japoni, si dhe të prodhuesve me renome botërore në vijim: SABIANA – Itali, CLINT, DYNAIR – Itali, Klima oprema i proklima nga Kroacia etj.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1402995690_69.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

ICS Grup - saloni shitës


 • Adresa: bul.Ilinden 160
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1591599712_75.jpg?t=true&w=300&h=300
Foto nga vendndodhja
Mapa

Истражувањето на „Евробарометар“, спроведено во периодот обележан со пандемијата Ковид-19, покажува дека Европејците се многу загрижени за економската ...
сите 29 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj