Меморијален музејски комплекс во с.Вранковци


  • Адреса: с.Горно Вранковци
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7453 км
  • Локација: Месност Каменот
Дејности:

музеи


  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00Мапа

Инвестицијата во човечкиот капитал, во технологии како и реформи за брза ефикасна администрација, ќе овозможи континуитет во економскиот раст кој пак ќе биде ...
сите 21 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи