Mehane Doma

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreAdaptuar për duhanpirës

  • Adresa: Rr.9 nr.29, Lagja.Ilinden
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7435 км
Kategoritë:

mehane


  • Telefon 2: 075 818990
  • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 00:00
    Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00Foto nga vendndodhja
Restoranti Doma gjendet në pjesën lindore të Shkupit, vetëm 13 km nga qendra e qytetit në Lagj. Ilinden. Restoranti mahnit me ambientin në dru dhe gurë, dy tarraca verore, dy hapësira VIP dhe një sallë për organizim të festive.

Restoranti punon prej 10 vjetësh dhe është i njohur për shijen e brinjëve të freskëta të shijshme, mishin e bardhë të derrit, pleskavicë sharska. Zgara përgatitet në qymyr dhe mishi shitet në kilogramë. Ambienti plotësohet me muzikë të mirë me solistin Gjoko Joviq.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj