Mega Auto Parts - Vizbegovo

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Rruga e Kaçanikut 146
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7419 км

  • Telefon 2: 070 330569
  • Faksi: 02 3095304
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 18:00
    Sh nga 09:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1563784546_01.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Automjetet e dijagnostikuara saktësisht nuk mund të lejojnë një kompromis me cilësinë. Automjetet moderne të pasagjerëve kërkojnë pjesë rezervë origjinale dhe me cilësi të lartë për të përmbushur kërkesat për transport të sigurt. Prandaj Mega Auto Parts disponon vetëm market të sigurta që prodhojnë pjesë të punuara për t'iu përgjigjur specifikave të OE. Me shpërndarjen në të gjithë vendin, ne ofrojmë furnizim të vazhdueshëm me pjesë këmbimi të cilësisë së lartë, për të gjitha llojet e automjeteve dhe i dorëzojmë ato me çmime tepër të volitshme.

Mega Auto Parts është një importues dhe distributor i pjesëve të automobilave nga prodhues të njohur gjermanë (dhe në Evropën Perëndimore) të pjesëve të këmbimit, të cilat janë të montuara kryesisht në shumë automjete. Mega Auto Parts është një kompani me kapital maqedonas, e themeluar në maj të vitit 1998 me zyra në Shkup. Aktiviteti kryesor i Mega Auto Parts është shitja me shumicë dhe shpërndarja e auto pjesëve në Republikën e Maqedonisë, e drejtuar nga ideja e biznesit për përfaqësimin e pjesëve rezervë origjinale me origjinë gjermane. Mega Auto Parts ka një hapësirë administrative-depo prej 600m2 për shitje me shumicë, që gjendet në Rr. Kachaniçki Pat nr.212 dhe dyqane të shitjes me pakicë me lokacion në Çair, Taftalixhe, Hansabeg, Kisella Vodë (Prvomajska), Tetovë dhe franshizë Pro Parts me hapësirë shitjesh në Ohër, Kërçovë dhe Strugë, në çdo kohë të gatshëm për të siguruar shërbim të cilësisë së lartë. Mega Auto Parts është një kompani që në përvojën e saj të deritanishme ka arritur të fitojë reputacionin e një kompanie shumë të organizuar dhe e njohur në ofrimin e pjesëve të këmbimit të cilësisë të lartë, shërbimit të lartë dhe profesionalizmit në punë. Mega Auto Parts ka më shumë se 30,000 pozicione në dispozicion nga 78 prodhuesve të njohur gjermanë të pjesëve rezervë. Punonjësit e Mega Auto Parts punojnë çdo ditë për të përsosur aftësitë e tyre të punës dhe ndjekin në mënyrë aktive trendet në industrinë e automobilave duke marrë pjesë në trajnime, seminare dhe prezantime të ndryshme, me qëllim që të ofrojnë servis më të mirë dhe shërbime më të mira për klientët e tyre. Mega Auto Parts bashkëpunon me më shumë se 500 dyqane, servise dhe shpërndarës të autorizuar të makinave në të gjithë territorin e Republikës së Maqedonisë dhe kështu përfaqëson një nga kompanitë më të mëdha në biznesin e AFTERMARKET me pjesë rezervë për makina. Sot, Mega Auto Parts ka mbi 30 punonjës që kujdesen për shërbimin ndaj klientëve në nivelin më të lartë të mundshëm.

Mega Auto Parts - Cilësi dhe shërbim i dëshmuar
070/ 330 - 569 ( Vizbeg )
070/ 330 - 539 ( Çair )
071/ 386 - 434 ( Тaftalixhe )
072/ 304 - 261 ( Kisela Voda )
071/ 391 - 620 ( Çento )
071/ 222 - 027 ( Tetovë )
076/ 277 - 111 ( Kërçovë )
071/ 277 - 111 ( Strugë )
072/ 225 - 111 ( Ohër )
070/ 374 - 125 (Kumanovë)
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj