Мега Ауто Партс - Визбегово

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Качанички пат 146
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7419 км
  • Локација: Индустриска зона Визбегово

  • Телефон 2: 070 330569
  • Факс: 02 3095304
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 18:00
    Саб од 09:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1563784546_01.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Прецизно дизајнираните возила не можат да си дозволат компромис со квалитетот. Модерните патнички возила бараат оригинални и високо квалитетни резервни делови како би ги задоволиле условите за сигурен и безбеден превоз.Тоа е причината зошто Mega Auto Parts располага само со проверени брендови, кои произведуваат делови направени да одговорат на OE спецификациите. Со дистрибуција низ целата земја, ние нудиме постојано снабдување со соодветни резервни делови со врвен квалитет за сите типови возила, а истите ги испорачуваме по неверојатно поволни цени.

Мега Ауто Партс е увозник и дистрибутер на авто делови од реномирани германски (и западноевропски) производители на резервни авто делови, кои воглавно се и прво вградени во многу возила. Мега Ауто Партс е компанија со македонски капитал, формирана во мај 1998 година со седиште во Скопје. Основна дејност на Мега Ауто Партс е големопродажба и дистрибуција на авто делови во Р. Македонија, водена од бизнис идејата за застапување на оригинални резервни делови од германско потекло. Мега Ауто Партс располага со адмнистративно-магацински простор од 600м2 за големопродажба, кој се наоѓа на ул. Kачанички Пат, бр.212 и со малопродажни салони лоцирани во Чаир, Тафталиџе, Ченто, Кисела Вода ( Првомајска), Тетово и франшизи на Про Партс со продажни места во Охрид, Кичево, Струга во секое време подготвени да овозможат врвна и квалитетна услуга. Мега Ауто Партс е компанија која во своето досегашно искуство успеа да се стекне со репутација на врвно организирана компанија и препознатливост во понудата на висококвалитетни авто делови, врвна услуга и професионалност во работата. Мега Ауто Партс располага со повеќе од 30.000 позиции на лагер од 78 реномирани германски производители на резервни авто делови. Вработените во Мега Ауто Партс секојдневно работат на усовршување на своите работни вештини и активно ги следат трендовите во авто индустријата преку учество на разни обуки, семинари и презентации, а со цел да овозможат подобар сервис и подобра услуга на своите коминтенти. Мега Ауто Партс соработува со повеќе од 500 продавници, сервиси и овластени дистрибутери на автомобили долж целата територија на Р. Македонија и со тоа претставува една од најголемите компании во AFTERMARKET бизнисот со авто делови. Денес, Мега Ауто Партс има преку 30 вработени кои се грижат за услугата кон клиентите да биде на највисоко можно ниво.

Mega Auto Parts - Докажан квалитет и услуга
070/ 330 - 569 ( Визбегово )
070/ 330 - 539 ( Чаир )
071/ 386 - 434 ( Тафталиџе )
072/ 304 - 261 ( Кисела Вода )
071/ 391 - 620 ( Ченто )
071/ 222 - 027 ( Тетово )
076/ 277 - 111 ( Кичево )
071/ 277 - 111 ( Струга )
072/ 225 - 111 ( Охрид )
070/ 374 - 125 (Куманово)
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи