Meditek

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Llondonska 10 lam.3 lok.4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7849 км

  • Telefon 2: 075 214400
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1579614055_61.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

MEDITEK është një kompani e re, filozofia e të cilës është e bazuar në idenë e një ritmi të qëndrueshëm me trendet e fundit teknologjike dhe zgjidhje të reja në fushën e mjekësisë, si dhe fokus i vazhdueshëm në nevojat e klientëve tanë.

Ne kemi një gamë të gjerë produktesh nga markat e njohura botërore. Me rritjen e vazhdueshme të kompanisë sonë, është pasuruar dhe zgjeruar vazhdimisht gama jonë e produkteve.

Qëllimi ynë është efikasitet maksimal dhe përgjigje e kërkesave tuaja, mirëmbajtje, përmirësim dhe shërbimit të pajisjeve të zbatuar. Ne punojmë me integritet, përkushtim dhe përgjegjësi për të justifikuar besnikërinë dhe besimin tuaj.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj