Medikus


  • Adresa: Hristo Batanxhiev 104-b (Socijalistiçka Zora)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7846 км

  • Faksi: 02 2031513

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1390831600_7.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

МЕДИКУС е компанија која е основана 1991 година. Нејзин основач е Др. Миодраг Стојановски, а денеска компанијата ја води дипл.ел.инг. Оливера Стојановска

Од самите почетоци па се до денешен ден работиме во обаласта на фармацијата. Стекнавме големо искуство и реноме во оваа област.
Нашата основна дејност е увоз и дистрибуција на диететски додатоци од палетата на ЕСИ спа Италија - компанија која е лидер во Италија и пошироко.

Покрај тоа во аптеките дистрибуитраме производи од повеќе домашни производители и увозници. Компанијата вработува високо стручен кадар кој е задолжен да ги следи најмодерните трендови во трговијата и маркетингот и истите да ги имплементира во работењето. Нашиот тим постојано се надградува со вештини и знаење и се усовршува, се со цел обезбедување на подобра и понавремена услуга на своите соработници и клиенти. Доказ за тоа е и континуираниот раст на пазарот како и стекнатата доверба од страна на клиентите и пациентите. Денес со задоволство можеме да кажеме дека нашата палета е една од водечките во сегментот на диететските додатоци а нашите производи се синоним за квалитет, безбедност и достапност.

Нашето мото е спроведување на професионални, коректни и етички стандарди во своето работење. Основна цел ни е на нашиот пазар да обезбедиме производи со висок квалитет и оптимална цена достапна за нашите клиенти, асортиман кој е пред се наменет за одржување и подорбување на здравјето, додатоци во исхраната и козметички производи.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Нормолип 5

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Карбофин Форте

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Ферментал

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Тусербе Јуниор

Retail Price - VAT Included:Ask for price

ПрополГола Спреј

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Дримо

Retail Price - VAT Included:Ask for price

ГинкоМакс

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Но Дол Капсули

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Биоколагеникс


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj