Medikus Help-drejtoria

ParkingAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuar

  • Adresa: Magjistralja e Adriatikut 165 a, Vizbeg (Rruga e Kaçanikut)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7847 км

  • Faksi: 02 3114033
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1520246567_34.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Medicus Help- 25 vjet përkushtuar shëndetit tuaj. Suksesi ynë bazohet në gatishmërinë tonë për t'iu përgjigjur nevojave të klientëve dhe për të ofruar më të mirën për ta. Ne kemi ndërtuar një reputacion të fortë në vend me produktet tona ortopedike, të cilat ofrojnë cilësi, besim, besueshmëri dhe ndihmojnë në kapërcimin e pengesave me të cilat ballafaqohen klientët tanë.

Me zhvillimin e vazhdueshëm të kompanisë, duke ndjekur trendet globale, ne kemi zgjeruar portofolin tonë me produkte që do të ndihmojnë klientët tanë për të arritur përparësinë e tyre kryesore, që është një jetë e shëndetshme dhe e pavarur. Në ditët e sotme, Medicus Help është një kompani që është e dedikuar për të gjithë ata që merren me sport dhe kujdesen për veten përmes programit të tyre për sport dhe fitnes.

Në fokusin tonë edhe më tej do të jenë klientët dhe nevojat e tyre. Me dashuri dhe përkushtim të madh, ne do të vazhdojmë të ndërtojmë markën tonë me produkte nga kompani të njohura, sepse basti në shëndetin tuaj është një bast në një të ardhme të shëndetshme.

e-mail adresa: info@medicushelp.com.mk
faqja e internetit: http://medicushelp.com.mk/
faqja FB: http://www.facebook.com/pages/Medicus-Help/189012901131643?fref=ts

Dyqane të specializuara të Medicus Help

Medicus Help Drejtoria/Magazina
Rr. Magjistralia e Adriatikut 165А Shkup, (Vizbegë) 02/ 3220 745

1. Shkup 1 dhe Medicus Help- Qendra e gruas 02 / 3130 015 Bel Kamen 7 (Vodno)
2. Shkup 2 02 / 2447 017 Kosta Novakoviq nr.7, lok.4
3. Manastir 047 / 236 530 Marshall Tito nr. 113 (Shirok Sokak)
4. Ohër 046 / 271 005 Goce Delçev pn (OPSH Sv.Erazmo)
5. Tetovë 044 / 342 259 Kompleks Bazar lok. 22
6. Shtip 032 / 382 070 Kej Marshall Tito nr. 144
7. Prilep 048 / 420 482 Goce Delcev nr. 6
8. Veles 043 / 211 509 Vasil Gjorgov nr. 1
9. Kavadarë 043 / 411 520 JNA nr. 42
10. Strumicë 034 / 340 900 Leninova pn
11. Gostivar 042 / 219 948 Pançe Popovski nr. 34
12. Kumanovë 031 / 419 077 11 Tetori nr. 1А
më shumë
25%save
Retail Price - VAT Included:1.990 MKD1.493 MKD

Пилатес ролна

Retail Price - VAT Included:149 MKD

Бенд луп

Retail Price - VAT Included:1.490 MKD

Релаксатор за врат

Retail Price - VAT Included:2.750 MKD

Balance disc - Sports equipment

Retail Price - VAT Included:790 MKD

Balance disc - Sports equipment

Retail Price - VAT Included:3.490 MKD

Перница гушкач

Retail Price - VAT Included:1.090 MKD

Set for prevention of flat foot

Retail Price - VAT Included:794 MKD

Elastic bands with safety handles

Retail Price - VAT Included:630 MKD

Safety handles for elastic hoses

Retail Price - VAT Included:1.580 MKD

Orthopedic shoes designed with anat ...

Retail Price - VAT Included:1.090 MKD

Shoe pads - orthopedic device


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj