Медикус Хелп - дирекција

ПаркингКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лица

  • Адреса: Јадранска магистрала 165 а, Визбегово (Качанички пат)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7847 км

  • Факс: 02 3114033
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1520246567_34.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Медикус Хелп е компанија која изгради силна репутација во земјава со нивните ортопедски производи, кои нудат квалитет, самодоверба, сигурност и помош во совладување на препреките со кои се соочуваат нивните клиенти.

Нашиот успех се темели на нашата подготвеност да одговориме на потребите на клиентите и да го понудиме најдоброто за нив. Со континуираниот развој на компанијата, следејќи ги светските трендови, го проширивме своето портфолио со производи кои ќе им помогнат на нашите клиенти да го достигнат својот главен приоритет, а тоа е здрав и независен живот. Денес Медикус Хелп е компанија која е посветена и на сите кои спортуваат и се грижат за себе преку својата спортска и фитнес програма.

Во нашиот фокус и понатаму ќе бидат клиентите и нивните потреби. Со голема љубов и посветеност ќе продолжиме да го градиме нашиот бренд со производи од реномирани компании, бидејќи влогот во вашето здравје е влог во здрава иднина.

Медикус Хелп – 25 години посветени на вашето здравје!


Специјализирани продавници на Медикус Хелп:
• Скопје 1 и Медикус Хелп - Жена центар 02 / 3130 015 Бел Камен 7 (Водно)
• Скопје 2 02 / 2447 017 Коста Новаковиќ бр.7, лок.4
• Битола 047 / 236 530 Маршал Тито бр. 113 (Широк Сокак)
• Охрид 046 / 271 005 Гоце Делчев бб (ЈЗО Св. Еразмо)
• Тетово 044 / 342 259 Комплекс Базар лок. 22
• Штип 032 / 382 070 Кеј Маршал Тито бр. 144
• Прилеп 048 / 420 482 Гоце Делчев бр. 6
• Велес 043 / 211 509 Васил Горгов бр. 1
• Кавадарци 043 / 411 520 ЈНА бр. 42
• Струмица 034 / 340 900 Ленинова бб
• Гостивар 042 / 219 948 Панче Попоски бр. 34
• Куманово 031 / 419 077 11 Октомври бр. 1А

повеќе
25%заштеда
Цена со ДДВ:1.990 ден.1.493 ден.

Пилатес ролна

Цена со ДДВ:149 ден.

Бенд луп

Цена со ДДВ:1.490 ден.

Релаксатор за врат

Цена со ДДВ:790 ден.

Твистер

Цена со ДДВ:3.490 ден.

Перница гушкач


Видете ги нашите производи на
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи