Медицински центар-брза помош


  • Адреса: Кеј 8-ми Ноември б.б.
  • Место: Струга
  • Оддалеченст: ≈7426 км
  • Локација: Покрај Црн Дрим
Дејности:

брза помош


  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00Препорачани резултати за вашето пребарување:

Мапа

Просечната нето плата исплатена по вработен во декември 2019 година изнесува 26.836 денари, објави Државниот завод за статистика. А пред да дојде на власт, ...
сите 43 | | | веќе видена

Цената на нафтата на светскиот пазар е во пад за повеќе од два проценти, бидејќи инвеститорите се плашат од влијанието на епидемијата на вирусот корона врз ...
сите 20 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи