MediaK2  • Telefon 2: 075 202566
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00Foto dhe video galeri

MediaK2
MediaK2 është Agjenci e Marketingut e shpërndarë në nivel global që siguron shërbime për brendet të cilat klientin e kanë në vend të parë.

Ne krijojmë besnikëri, vetëdije, lidhje dhe njohuri.

Ne jemi kombinim i pasionit, kreativitetit dhe punës së palodhshme.
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj