МедиаК2


  • Адреса: Илинденска 11/4
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7820 км
  • Локација: Во зградата позади Џан Меринос

  • Телефон 2: 075 202566
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00Фото и видео галерија

MediaK2
MediaK2 е глобално дистрибуирана маркетинг агенција која обезбедува услуги направени за брендови кои на прво место ги ставаат своите клиенти.

Ние создаваме лојалност, свесност, врски и знаење.
Ние сме комбинација на страст, креативност и напорна работа.

"Клиент е најважниот посетител во нашите простории. Тој не зависи од нас. Ние сме зависни од него. Тој не е прекин на нашата работа. Тој е целта на тоа. Тој не е аутсајдер на нашиот бизнис. Тој е дел од неа. Ние не му правиме корист со тоа што му служиме." -Сам Волтон

Наше ветување

Секогаш да даваме резултати.

-Нашите клиенти гледаат во просек 127% принос од инвестиции од нивниот маркетинг потрошен во нашата агенција.
-Нашите клиенти секогаш се на прво место за нас. Без разлика на се.
-Ние не ви даваме тешко разбирливи резултати, туку мерливи и фактички резултати.

Нашата мисија - Да инспирираме преку креативност.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи