Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Gazeta dhe revista
 • Shtëpi botuese dhe botues
 • Internet- ueb faqe
 • Reklama - materiale
 • Materiale të botuara - distribuim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Media të shtypit në Shkup

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Air-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuar

AMCM Klub Mobiliti


 • Adresa: M.T.Golloganov 51
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Me 15.000 ekzemplarë, “AMSM Klub Mobiliti” është revista me tirazh më të madh në Maqedoni, e cila përfaqëson një ndër beneficionet që ofron AMSM – pakot e anëtarësimit.

Kategoritë:

gazeta dhe revista

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/f354f683402d7859d72900361628cf35.jpg?t=true&w=300&h=300

Kapital Media Group


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 17-1/16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

Капитал Медиа Гроуп е издавач на магазинот Капитал&Менаџер, дневниот весник Капитал, месечниот прилог Банките&Бизнисот, како и бројни специјални прилози и едиции на различни теми од стопанството.  Во септември 2011 КМГ го стартуваше својот нов проект - Капитал Академија, фокусиран на организирање на големи деловни конференции, бизнис-форуми, обуки и работилници од поголемо значење.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d4d1d98c44fe16d87cc936d756b31826.jpg?t=true&w=300&h=300

Blesok


 • Adresa: Nikolla Trimpare 18-2/8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dipres


 • Adresa: Vasil Gllavinov 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Emiter


 • Adresa: Petar Manxhukov 50-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fokus Pres


 • Adresa: Vasill Gjorgov 14-1/13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

Kategoritë:

gazeta dhe revista

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gazeta Zyrtare


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 29
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gazeta Zyrtare e Republikes se Maqedonise Veriore -MCC


 • Adresa: Kej Dimitar Vllahov 15
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Global Media


 • Adresa: M.T.Golloganov 60-b/8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Globus


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 23-1/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

Kategoritë:

gazeta dhe revista

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

In Design Studio


 • Adresa: Franc Preshern 193
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jeni Ballkan


 • Adresa: Papuçiska 10, Çarshia e vjetër
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

gazeta dhe revista

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koha


 • Adresa: Goce Dellçev 11 lok.14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

Kategoritë:

gazeta dhe revista

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lajm


 • Adresa: Filipi i Dyte Maqedonas p.n. (Stiv Naumov)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gazeta dhe revista

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lice v liceKategoritë:

gazeta dhe revista

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nam pres/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nezavisen VesnikKategoritë:

gazeta dhe revista

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nomapres


 • Adresa: Shën Naum Ohridski 47
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nova Makedonija


 • Adresa: Jurij Gagarin 15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Porta 3


 • Adresa: Vasil Gjorgov 21-2 lok.9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gazeta dhe revista

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rafajlovski Konsalting


 • Adresa: Orce Nikollov 190
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Redakcija Zaman


 • Adresa: Bul.Kërste Misirkov p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Во првото полугодие од 2020 година извршен е поврат на ДДВ кон фирмите од 12,7 милијарди денари или 206,5 милиони евра, што е за 6 отсто повеќе во однос на ...
сите 151 | | | веќе видена

Согласно моменталните случувања со пандемијата на Корона вирусот, со цел да излезе во пресрет на потребите на своите клиенти, НЛБ Банка од денеска, 3- ти ...
сите 59 | | | веќе видена

Цените на нафтата на меѓународните пазари денеска паднаа под 43 американски долари под притисок на новиот бран на пандемијата на коронавирусот во САД, за кој ...
сите 24 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj