Media group

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Boro Vuliq 6. lok.1
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7820 км

  • Telefon 2: 070 353267
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1510063920_02.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Медиа Груп e компанија која нуди:
• Озвучување
• Осветлување
• Лед Дисплеј
• Бина
за концерти, свечени отворања, симпозиуми, конгреси и многу други настани..
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj