Media group

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Boro Vulliq 6 lok.1
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7393 км

  • Telefon 2: 070 353267
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1510063920_02.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Duke pasur parasysh jetën dinamike bashkëkohore dhe inovacionet në fushën e reklamës Media Group sjell mënyrën më të re dhe më efektive për reklamim nëpermjet outdoor advertising si medium më me ndikim dhe më efikas për targetimin e klientëve. Media Group si Agjencion i vetëm i marketingut në Tetovë me vendim nga këshilli komunal i Tetovës posedon leje për realizimin e këtij projekti ku ju mundësohet të promovoni produktin, shërbimin dhe veprimtarinë tuaj 24 orë në ditë në panelet ndricuese të vendosura në shtyllat e ndricimit publik përgjatë rrugëve më të frekuentuara të qytetit. Mesazhi juaj reklamues dhe informacioni ekspozohet në sytë e të gjithë pjesëmarrësve të komunikacionit, pasagjerëve, vozitësve, këmbësorëve. Kjo është mënyrë më e sukseshme dhe më masive e reklamimit e cila aplikohet në metropolet botërore.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj