Med-x dijagnostika

Parking6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditionedCards acceptedDisabled accessHome visitsChildren welcome

  • Address : Ivan Hadzhinikolov (Ratko Mitrovikj) 155
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7435 км
  • Location: нас.Драчево

  • Telephone 2: +389 2 2792003
  • Fax: +389 2 2795800
  • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1637758683_63.jpg?t=true&w=300&h=300


Photo of Location
Врвни услуги од современата медицина. Резултати базирани на брза и прецизна дијагностика. Секогаш фокусирани во работата за зголемување и проширување на клубот на задоволни пациенти.

Медицински услуги:

Интернист кардиолог

- ЕКГ
- Ехо на срце

Радиологија

- Магнетна резонанса
- Компјутерска томографија
- Мамографија
- Ехо дијагностика
- Рентген дијагностика

Центар за болка

- SWT (salus wave touch)
- Кинези терапија
- Терапија со магнетно поле
- Ултра звучна терапија
- Ласер терапија
- Терапија со инфра црвена светлина
- Електро терапија
- Мануелна масажа

Со нас се живее подолго!

more
Photo of LocationPhoto of Location
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel