Meba-Tas  • Telephone 2: +389 75 230346
  • Fax: +389 2 2735500
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Retail Price - VAT Included:2.190 MKD

MoTEX MX5500 labeler

Retail Price - VAT Included:54.750 MKD

Дигитална Bar-code вага

Retail Price - VAT Included:14.880 MKD

Вага запродавници

Retail Price - VAT Included:2.850 MKD

Labeler Motex MX-2612


See our products at

Suggested results for your search terms:

Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

Power View


  • Address : bul.Partizanski Odredi 15-a
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Power View е компанија која врши дистрибуција на специјални производи од нафта - трансформаторски масла, масла за прекинувачи, базни масла за производство на индустриски масла, посебни масла како додатоци за гумена индустрија, масла кои се користат како додаток за пластика автомобилски гуми и мастила за печатење.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1601643939_93.png?t=true&w=300&h=300
Map

Народната банка е професионална и независна институција, којашто при одлучувањето ги применува највисоките меѓународни стандарди и најдобрите меѓународни ...
сите 46 | | | веќе видена

Сто педесет и една илјада и 359 невработени лица се регистрирани во Агеницјата за вработување на крајот на септември 2020 година. Во евиденцијата на ...
сите 37 | | | веќе видена

Купувате пример правосмукалка со гарантен лист од 5 години, ви се расипува после две години користење, ја носите на сервис од каде што сте ја купиле, ви велат ...
сите 5 | | | веќе видена

Странските инвестиции продолжуваат во државата, преговараме за инвестиции вредни три милијарди евра, а Владата ќе поддржи уште 40 нови домашни инвестиции со ...
сите 49 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel