Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Reciklim i mbeturinave
 • Deponi - të organizuara
 • Ndërmarrje komunale
 • Higjiena komunale
 • Metal - blerje
 • Telefona Të Rëndësishëm
 • Hekur I Vjetër
 • Riciklim I Letrës
 • Ndërmarrje Publike
 • Akumulatorë - Blerje
 • Riciklim I Metaleve
 • Mbeturina Nga Pajisjet Elektrike Dhe Elektronike
 • Riciklim I Plastikës
 • Riciklim I Qelqit
 • Transport Dhe Shërbime Transporti - Firma
 • Mbeturina Baterishë Dhe Akumulatorë
 • Menaxhim Me Mbeturina Elektronike
 • Mbeturina Të Vajrave - Grumbullim
 • Reciklim I Baterive Dhe Akumulatorëve
 • Grumbullim I Letrës
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Mbeturina në Shkup

ASD metal grup


 • Adresa: rr.1675 24
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ada Falke


 • Adresa: bul.K.J.Pitu 26 lok.3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 16:30

Ada Falke është firmë e cila ofron shërbim për marrje me qerra të toaletëve të tejbartëshme dhe mirëmbajtjen e higjienës në to me automjete speciale; dërgesë gjatë porosisë dhe marrje gjatë çlajmërimit.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/b228ceaba25ab659a45842d00f755ce0.jpg?t=true&w=300&h=300

Akron staklo


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 200-k
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км

Kategoritë:

riciklim i qelqit

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

All-Komerc


 • Adresa: rr.1506 67
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 08:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Angel trejd/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Auto-Haus-Zakovski


 • Adresa: Gernika 80
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7860 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

DTU Auto-Haus Zakovski Shpk Shkup posedon leje nga Ministria për ambient jetësorë dhe planifikim të hapësirës dhe është grumbullues i autorizuar i mbeturinave të vajit dhe atë mbeturina të vajrave motorike dhe transmsuese (13 02) dhe mbeturina të vajrave hidraulike (13 01).

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1448637750_37.png?t=true&w=300&h=300

Dema In


 • Adresa: Nikolla Teslla 18-2/34
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drislla


 • Adresa: lagja Pa Sistem Rrugorë, f.Batincë p.n., fahu p.34
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7858 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

EE reciklim (F-Group)


 • Adresa: 23 Tëtori (Vladimir Komarov) 13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko Cirkon


 • Adresa: rr.840 nr.16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Kompania ECO CIRCON është një kompani për blerjen dhe përpunimin e lëndëve të para sekondare (hekuri, alumini, bakri, plumbi, bronzi, bronzi, etj) nga mbetjet industriale dhe industriale si dhe gërmimet me makineri të rënda.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1430918018_72.gif?t=true&w=300&h=300

Eko Energy System


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 16-1/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko Metal 16Еко Метал 16 е компанија на која главни активности се собирање, складирање, и рециклирање различни материјали со цел заштита на животната средина. Основната дејност е откуп, селекција, преработка и транспорт на секундарни, обоени и необоени метали до индустриските капацитети во Македонија и странство.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555931334_16.png?t=true&w=300&h=300

Eko flor/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko star riciklimit


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 87
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7858 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko ultima/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko vist komerc


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 75-m
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7857 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekoplast risajkling


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Пандемијата на коронавирус поттикна дигитализација на многу секојдневни функции од нашите животи, вклучително и средби со луѓе. Сепак, виртуелните состаноци не ...
сите 6 | | | веќе видена

Високите цени на енергенсите и храната и неизвесноста што се најавува за следниот период дополнително ја подгреваат инфлацијата. Најновите податоци за ...
сите 79 | | | веќе видена

Прилагодената верзија на апликацијата „Мој ДДВ“ од денеска е достапна и на Гугл Плејстор, информира Управата за јавни приходи.Корисниците на апликацијата, ...
сите 46 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj