MB Bellart


  • Adresa: Bul.ASNOM 150 lok.16
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7855 км

  • Telefon 2: 02 2403064
  • Faksi: 02 2403064
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00Foto nga vendndodhja
- ftesa dasmash,
- thirrje për pagëzim,
- urata,
- kartela,
- kuti për bombone nusesh,
- kuti dekoruese për dhurata,
- dhe galanteri tjetër nga letra

PUNOJMË VETËM ME SHUMICË.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Decorative boxes

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Wedding invitations

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Decorative boxes


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj