Maxtech it service


 • Address : ul.132 br.8
 • Place: Tetovo


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Rema Computers (Rema Kompjuteri)


  • Address : Kosta Novakovic 8
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7427 км

  РEMA Компјутери е застапник и дистрибутер на повеќе врвни производители на компјутерска опрема, која се занимава со дистрибуција, инсталација и одржување на периферна, комуникациска и мултимедијална информатичка опрема.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1394695853_52.png?t=true&w=300&h=300
  Parking6 days a weekAirconditionedCards accepted

  Neocom (Neokom)


  • Address : bul.K.J.Pitu 15
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7426 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

  The portfolio of services offered by Neocom includes everything from sale of computer hardware and software to the most complex systems for communication and “turnkey” solutions intended for customers as well as for specific purpose.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1610955569_96.png?t=true&w=300&h=300
  6 days a weekCards acceptedDelivery

  Apolo


  • Address : Nikola Parapunov 27 lam.3 stan 5
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7421 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30 • Sat from 09:00 to 14:00

  Mojtoner.mk is a specialized internet store of the company Apolo LLC Skopje for toners, cartridges, ribbons, printers and other spare materials for all types of printers.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/5b8eabcffd5d75456aedba4a758dd57d.jpg?t=true&w=300&h=300

  Oxa solutions


  • Address : Ferid Murati 32-5/1
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км

  Oxa Solutions is one of the largest compatible toners and cartridges wholesale distribution and services that operates on the Macedonian market and the neighboring markets as well, including Albania and Kosovo.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1608728830_09.png?t=true&w=300&h=300

  Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Време зa читање: 4 минути Народната банка на Кина (ПБОЦ) објави прашања и одговори на својата веб -страница во која се вели дека кинеските граѓани кои ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Бизнисот на Адора инженеринг, на Чифлиганец, се проширува и во топлинската енергија. За околу 9.3 милиони евра, Чифлиганец, ја купува „Топлификација“која е во ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Вкупните депозити, во август, на годишна основа, се повисоки за 9,9 проценти, при раст кај двата сектора – корпоративен и домаќинства, којшто е поистакнат кај ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Градот и мразот се најизразени ризици во земјоделското осигурување. Во првите шест месеци годинава над 70 отсто од вредноста на сите исплатени штети во ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel