Mastersport Marves

AirconditionedCards accepted

 • Address : Naroden Front 19 lok.25
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

 • Telephone 2: +389 70 236817
 • Fax: +389 2 3130078
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 21:00
  Sat from 10:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Photo of Location
10%save
Retail Price - VAT Included:250 MKD225 MKD

Eднорачни тегови Capriolo 1kg

30%save
Retail Price - VAT Included:28.900 MKD20.230 MKD

Skis HEAD ICON TT PR

25%save
Retail Price - VAT Included:12.800 MKD9.600 MKD

Skis K2 Apache Junior

20%save
Retail Price - VAT Included:5.690 MKD4.552 MKD

Bike Tool Set

20%save
Retail Price - VAT Included:3.790 MKD3.032 MKD

Skateboard STUF

20%save
Retail Price - VAT Included:5.900 MKD4.720 MKD

Kids SNOWBOARD

20%save
Retail Price - VAT Included:290 MKD232 MKD

Sledge Slider ALPEN GAUDI

10%save
Retail Price - VAT Included:55.190 MKD49.671 MKD

Bicycle CULEBRO 5.0 CP 18G 2013


See our products at

Suggested results for your search terms:

Internet accessWi-Fi ZoneAirconditionedChildren welcome

Atlantik komerc


 • Address : Nikola Martinovski 79
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 17:30

Atlantic FM was founded in 1990 by Bozidar Matic and Filimena. The main activity of the company is trading and selling the best products

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1445859220_12.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingAirconditionedCards acceptedDisabled access

Medicus Help-Head office


 • Address : Jadranska Msgistrala 165 a, Vizbegovo (Kacanicki pat)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7420 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Медикус Хелп – 25 години посветени на вашето здравје. Нашиот успех се темели на нашата подготвеност да одговориме на потребите на клиентите и да го понудиме најдоброто за нив. Изградивме силна репутација во земјава со нашите ортопедски производи, кои нудат квалитет, самодоверба, сигурност и помош во совладување на препреките со кои се соочуваат нашите клиенти.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1520246567_34.png?t=true&w=300&h=300
Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

Pro sport


 • Address : Filip Vtori Makedonski b.b. TC Soravija lok.2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 17:00 • Sat from 11:00 to 16:00

Вам Ви останува да ги посетите нашите продавници во Градскиот Трговски Центар во Скопје,“Трофеј“ кај рампата во Кисела Вода во Скопје

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590658338_83.png?t=true&w=300&h=300
Photo of Location
Map

Измените на Законот за работни односи со кои се предвидува задолжително пензионирање на 64-годишна возраст, поднесени од група пратеници, влегоа во собраниска ...
сите 56 | | | веќе видена

Фејсбук и неговите партнери се подготвуваат да ја пуштат криптовалутата „Либра“ веќе во јануари следната година, објави денеска „Фајненшл тајмс“, повикувајќи ...
сите 21 | | | веќе видена

Стопанствениците ја нудат својата помош за решавање на македонско бугарскиот спор. Почесниот претседател на македонско-бугарската стопанска комора, Зоре ...
сите 10 | | | веќе видена

Ѓоко Танасоски, директорот на Царинска управа, за иницијатива за предлог-законското решение за можност за регистрирање на возилата што во моментов се возат на ...
сите 77 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel