Мастерспорт Марвес

КлиматизираноПлаќање со кредитни картички

 • Адреса: Народен Фронт, ТЦ Беверли Хилс 19 лок.25
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км
 • Локација: ТЦ Беверли Хилс на приземје

 • Телефон 2: 070 236817
 • Факс: 02 3130078
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00
  Саб од 10:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
10%заштеда
Цена со ДДВ:290 ден.261 ден.

Eднорачни тегови Capriolo 1kg

30%заштеда
Цена со ДДВ:28.900 ден.20.230 ден.

Скии HEAD ICON TT PR

25%заштеда
Цена со ДДВ:12.800 ден.9.600 ден.

Скии K2 Apache Junior

20%заштеда
Цена со ДДВ:5.690 ден.4.552 ден.

Сет алат за велосипеди

20%заштеда
Цена со ДДВ:3.790 ден.3.032 ден.

Скејт STUF

20%заштеда
Цена со ДДВ:5.900 ден.4.720 ден.

Детски SNOWBOARD

20%заштеда
Цена со ДДВ:290 ден.232 ден.

Санка лизгач ALPEN GAUDI

10%заштеда
Цена со ДДВ:55.190 ден.49.671 ден.

Велосипед CULEBRO 5.0 CP 18G 2013


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

ПаркингКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лица

Медикус Хелп - дирекција


 • Адреса: Јадранска магистрала (Качанички пат), с.Визбегово 165-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7847 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Медикус Хелп – 25 години посветени на вашето здравје. Нашиот успех се темели на нашата подготвеност да одговориме на потребите на клиентите и да го понудиме најдоброто за нив. Изградивме силна репутација во земјава со нашите ортопедски производи, кои нудат квалитет, самодоверба, сигурност и помош во совладување на препреките со кои се соочуваат нашите клиенти.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1520246567_34.png?t=true&w=300&h=300
Слика од локација
Мапа

Време зa читање: 2 минути Имајќи ги во превид препораките за заштита од ширење на COVID – 19, Стопанска банка АД – Скопје известува дека пензиите за месец ...
сите 55 | | | веќе видена

Раст на цените на мало за цели 6% во декември 2021 та во однос на истиот месец 2020 та. Трошоците на живот зголемени за 4.9%. Овие вредности се највисоки што ...
сите 65 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи