Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Струмица
 • Тетово
 • Прилеп
 • Охрид
 • Штип
 • Гостивар
 • Куманово
 • Кочани
 • Кавадарци
 • Кичево
 • Струга
 • Виница
 • Радовиш
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Салони за масажа
 • Физикална терапија - ординации
 • Терапевтска масажа
 • Козметички салони
 • Салони за убавина
 • Маникир И Педикир
 • Фризерски Салони
 • Рехабилитација - Центри
 • Здравствени Ординации - Општи И Специјалистички (Приватни)
 • Спортска Масажа
 • Алтернативна Медицина
 • Фитнес Центри
 • Спа Центри
 • Шминкери
 • Акупунктура
 • Солариуми
 • Сауни
 • Ортопедија - Ординации
 • Компјутерска Томографија
 • Кардиолошки Ординации
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Масажа


Аура


 • Адреса: Јанко Палигора 10
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виктор физиотерапија


 • Адреса: Браќа Гиноски б.б.
 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гарден ин медикал


 • Адреса: Архиепископ Доситеј 2 - лок.9
 • Место: Скопје
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:00 • Саб од 08:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дабл Дјути Д Бјути


 • Адреса: Стив Наумов 69
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Игор Николоски


 • Адреса: Никола Парапунов 9-3/4
 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Киропрактик Ников


 • Адреса: Маршал Тито 127
 • Место: Богданци

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Климент Гагов


 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

М.А.Физиотерапија


 • Адреса: Браќа Гиноски
 • Место: Гостивар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Петка


 • Адреса: Коста Шахов 8
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пхисио Стар


 • Адреса: Видое Смилевски Бато 10-а
 • Место: Тетово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Студио Bella IF


 • Адреса: Нова Табана 2/1
 • Место: Прилеп

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Физио Арт


 • Адреса: 9-ти Мај 26
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Физио Динамик


 • Адреса: Методија Шаторов Шарло 1/2-9
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Физио Макс


 • Адреса: Панче Пешев 15
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Физио Флекс


 • Адреса: Петре Филиповски Гарката 50
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Физио синапса


 • Адреса: ул.500 бр.23
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Физионова


 • Адреса: 11-ти Октомври 3-а/1
 • Место: Прилеп

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хавана


 • Адреса: Елка Јанкова 47
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хиџаме клиник


 • Адреса: Коста Абрашевиќ 68
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 25 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 69 | | | веќе видена

На официјалната веб-страницата на Европската Унија е објавен тендерот за избор на изведувач за изградба на интерконекторот за природен гас меѓу Северна ...
сите 41 | | | веќе видена

Министерот за финансии Фатмир Бесими, коментирајќи го буџетот за 2024 во својата последна колумна, уверува дека се за што ќе се задолжи земјата иднината ...
сите 38 | | | веќе видена

Кога пристигнавме во скопскиот хотел „Хилтон“, наидовме на стотина наши сограѓани што се договараа за работа со словенечките работодавачи. Настанот „Живеј и ...
сите 14 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи