Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Masazh terapeutik
 • Ordinanca për terapi fizikale
 • Masazh - sallone
 • Sport - masazhe sportive
 • Mjekësia alternative
 • Rehabilitim - Qendra
 • Ordinanca Shëndetsore - Private
 • Kozmetikë - Sallone
 • Sallone Bukurie
 • Homeopatia
 • Psikologë Dhe Këshilltore Psikologjike
 • Akupunkturë
 • Mjekësia E Punës
 • Manikyr Dhe Pedikyr
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Masazh terapeutik në Shkup

Kiropraktike e avancuar


 • Adresa: Mirche Macan 28
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

masazh terapeutik

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kliment Gagov


 • Adresa:
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

masazh terapeutik

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Korektivna gimnastika Pozitiva


 • Adresa: Zllatko Shnajder 12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lajf Kozmetiks/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Laser Med


 • Adresa: Metodija Shatorov Sharlo 15/1-10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mastesa Medika


 • Adresa: Fronti Popullor 35/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medika Nova


 • Adresa: Dimitrije Çupovski 1-a 4/3 (Velko Vllahovik)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Petreski


 • Adresa: Bul.8 Shtatori 7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Promedika Medikal Centar


 • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij 50-1/2 fahu p.122 (M.H.Jasmin)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Promedika Qendra Medikale është klinikë private e cila Ju ofron spektër të gjerë të shërbimeve specialistike dhe përkujdes profesional dhe cilësor, nga diagnoza deri në rehabilitim në ambient të këndëshëm.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1432301762_3.jpg?t=true&w=300&h=300

Qendër për Mjekësi Natyrore


 • Adresa: Albert Ajnshtajn 8-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Serdzo Salon


 • Adresa: Todor Çangov 2/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spitali i parë i përgjithshëm privat-Remedika


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio EnergovitKategoritë:

masazh terapeutik

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio IN


 • Adresa: Branisllav Nushiq 13-2/7
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tair Ali/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tajlandska joga masazhaKategoritë:

joga, masazh terapeutik

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

TonusKategoritë:

masazh terapeutik

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zdravje i Fitnes


 • Adresa: Bul.ASNOM 60 (AVNOJ)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00 • Sh nga 16:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

До крајот на годината, во рамките на проектот GREENOVET, ќе биде отворен регионален Центар за стручно образование и обука за зелени иновации што ќе биде ...
сите 27 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj