Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Strumicë
 • Manastir
 • Gostivar
 • Kumanovë
 • Prilep
 • Ohër
 • Strugë
 • Veles
 • Stip
 • Kërçovë
 • Kavadar
 • Gjevgjeli
 • Koçanë
 • Radovis
 • Vinicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante për dasma
 • Restorante nga a deri në zh
 • Dasma - lule dhe dekorime të tjera
 • Lule dhe lulishte
 • Hotele
 • Dasma - Organizatorë Dhe Planifikues
 • Dasma - Materiale Promovuese
 • Ketering
 • Restorante - Kombëtarë
 • Muzikantë Dhe Grupe Muzikore
 • Festa - Organizatorë Dhe Planifikues
 • Muzikantë - Dasma Dhe Ahengje
 • Ngjarje - Organizim
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
 • Materiale Dekorative
 • Gift-Shop
 • Balona Për Festa (Tullumbace) - Tregti Dhe Distributerë
 • Lule - Dërgesë
 • Shtypshkronja
 • Konferenca - Organizim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Martesa

Nobel Palace


 • Adresa: Zona Industriale Saraqinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7398 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

Нов салон за свадби во град. Луксуз во секој детал.

Pesë YjeSaja


 • Adresa: Rr.175 nr.21
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 00:00

Shota


 • Adresa: Rr.Industriale p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км

Swiss palace


 • Adresa: rruga ne Bërvenicë
 • Vendi: Tetovë

Alavantija


 • Adresa: selo Debarca
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 22:00 • Sh nga 11:00 deri më 22:00

Aleksandar


 • Adresa: Radishanska 18-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 00:00

Aleksandar Park


 • Adresa: Marshall Tito 105
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7504 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

AlikasAmbasadorAmor


 • Adresa: Boris Trajkovski 210 (Prvomajska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7430 км

Amor Garden


 • Adresa: Zona industriale Veri p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км

Mapa

Незаконско, но и скандалозно работење на Бирото за регионален развој. Државниот завод за ревизија нотира низа фрапантни неправилности, непочитување на ...
сите 11 | | | веќе видена

Првите два месеци од приредувањето, наградната игра МојДДВ #МојаНаграда дава одлични резултати. Доделени се 640 награди во вкупен износ од 9,1 милиони денари. ...
сите 11 | | | веќе видена

Три дрона на МВР се приземјени со одлука на поранешниот министер Оливер Спасовски откако со реорганизацијата на тајната служба и формирањето на УБК, леталата ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj