Marmofix


 • Adresa: rr.101 f.Çelopek nr.3
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9430 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1679390810_69.png?t=true&w=300&h=300


  Foto nga vendndodhja

  Foto dhe video galeri

  Marmofiks merret me prodhimin e bojërave arkitekturore, suvave minerale dhe organike, astareve, si dhe produkteve të tjera të specializuara, me kapacitet të lartë që plotësojnë nevojat e tregut vendas dhe të huaj. Sigurojmë produkte me cilësi të lartë, ekologjike, në përputhje me standardet më të fundit të prodhimit dhe cilësisë.
  Ekipi ynë i profesionistëve të përkushtuar që vazhdimisht punojnë për të ofruar produkte me cilësi të lartë, si dhe së bashku me informacionet nga klientët tanë, punojnë për të krijuar produkte të reja dhe të optimizuara. Qëllimi ynë është të sigurojmë kënaqësinë e klientit, dhe për këtë arsye ekipi ynë është i disponueshëm për të ofruar asistencë teknike në çdo kohë, si për profesionistët ashtu edhe për individët.

  PRODUKTE

  SUVA: Një sërë suvash dekorative me cilësi të lartë që ndryshojnë në madhësinë e kokrrizave, strukturën e shtresës dhe përbërjen e rrëshirës. Këto produkte ofrojnë gjithashtu mbrojtje të sipërfaqes dhe karakterizohen nga punueshmëria e tyre e shkëlqyer. Suvatë MARMOFIX kanë struktura të bukura, të bazuara në emulsione akrilike, të disponueshme për sipërfaqe të brendshme dhe të jashtme. Në dispozicion në madhësi të ndryshme kokrrizash për çdo nevojë.

  NGJYRA: Gama e ngjyrave nga Marmofix përbëhet nga ngjyra për dekorimin dhe mbrojtjen e sipërfaqeve të brendshme dhe të jashtme (fasada). Produktet janë të njohura për:

  - Lehtësi e përdorimit
  - Fuqi e shkëlqyer fshehëse
  - Rezistencë ndaj pastrimit
  - Bardhësi e jashtëzakonshme
  - Përshkueshmëria e avullit të ujit

  PRIMERË: Primerët luajnë një rol të rëndësishëm në procesin e mbulimit sepse nxisin ngjitjen e sipërfaqes. Gama e primerëve MARMOFIX përbëhet nga produkte të destinuara për përdorim përpara aplikimit të bojërave ose suvasë.

  -MARMOFIX Haftbrücke HB-350 është prajmer që përdoret në sipërfaqe të lëmuara si betoni për të siguruar ngjitje më të mirë për suvatë.

  -MARMOFIX Voranstrich VA-150 Grund është prajmer i destinuar për përdorim përpara aplikimit të suvave dekorative dhe bojërave të fasadave, në sipërfaqe normalisht absorbuese.

  - MARMOFIX Tiefgrund TG-130 përdoret për impregnimin e nënshtresave të ndryshme minerale si gipsi, betoni dhe nënshtresa të tjera minerale.

  Për informacione të tjera mund të na kontaktoni në 075 211222, ekipi ynë do të sigurohet që t'ju përgjigjet të gjitha pyetjeve dhe kërkesave tuaja.
  më shumë

  Shikoni prodhimet tona në
  Foto nga vendndodhja
  Mapa

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj